piątek, 23 luty 2018 14:58

Nowy portal: Kobieta ze Śląska

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Dziennikarka z Rud, Katarzyna Siwczyk uruchomiła portal Kobieta ze Śląska. Strona internetowa w formie bloga ruszyła dokładnie dzisiaj, 23 lutego. Znajdują się na niej m.in. wywiady ze znanymi i ciekawymi Ślązaczkami.

Rudzanka przez pięć lat była dziennikarką Dziennika Zachodniego, obecnie jest redaktorem i specjalistą PR w Agencji Reklamowo-Wydawniczej Vectra.

Na start portalu, autorka bloga przeprowadziła rozmowę z Sonią Bohosiewicz, aktorką pochodzącą z Żor, a grającą obecnie m.in. w serialu Diagnoza. Drugi opublikowany na nowej stronie wywiad, to rozmowa z Aleksandrą Popławską. Ta aktorka śląskiego pochodzenia występuje z kolei w najnowszym filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii", który od wczoraj można zobaczyć w kinach.

- Kobieta ze Śląska to pierwszy blog, który powstał z myślą o kobietach na Śląsku. Ma pokazać sylwetki niezwykłych kobiet pochodzących z tego regionu, które realizują swoje pasje, osiągają wielkie sukcesy i robią wyjątkowe rzeczy z dala od stolicy i wielkich miast. Blog ma inspirować kobiety ze Śląska do realizowania swoich planów, zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze oraz sięgania po dobre książki. Nie zabraknie tu także informacji o ciekawych wydarzeniach i miejscach wartych odwiedzenia na Śląsku - pisze autorka bloga.

Portal działa pod adresem kobietazeslaska.wordpress.com i ma także swoją stronę na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Czytany 837 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 luty 2018 15:08
NaczelNy

Ostatni sprawiedliwy ;) przyszły prezydent, dziennikarz, publicysta, odkrywca, krzewiciel cywilizacji, wyrocznia prawdy, wieszcz narodowy, bożyszcze tłumów, dalekowidz, satyryk, fotograf, historyk, geograf, kartograf, znawca świata, kosmopolita, konserwatysta, patriota i przywódca rebelii ;) 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.